Klubbat för:
2 400 SEK
4 000 SEK
LUIS MERINO (Mexico/Canada, född 1942): "Fireflies II", signerad Merino samt signerad och daterad a tergo 2004, olja på duk, 121,5x91 cm
Smärre färgbortfall längs kanterna
544892
2018-05-19