Luis Merino oljemålning

Luis Merino oljemålning
Luis Merino oljemålning
Luis Merino oljemålning
Luis Merino oljemålning
Luis Merino oljemålning
Luis Merino oljemålning

Klubbat för:

2 400 SEK

4 000 SEK

LUIS MERINO (Mexico/Canada, född 1942): "Fireflies II", signerad Merino samt signerad och daterad a tergo 2004, olja på duk, 121,5x91 cm

Smärre färgbortfall längs kanterna

544892

2018-05-19