Byrå björk
2018-05-18
544894
| Klubbat belopp | 3 000 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
BYRÅ, 2000-tal, fanerad i björk, 7-lådig, kromade draghandtag och fotavslut, höjd ca 130, 96x38 cm
Proveniens: Inköpt på Nordiska Galleriet Stockholm
Ett sidostycke med repor