Enrico Baj collage med general

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ENRICO BAJ (Italien, 1924-2003), General, signerad Baj, numrerad 195/500, seriegrafi/collage, ca 90x60 cm

Textilen något blekt

544896

2018-05-19