Enrico Baj collage

Enrico Baj collage
Enrico Baj collage

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ENRICO BAJ (Italien, 1924-2003), "Général", signerad Baj, numrerad 4/250, grafisk blandteknik, färgserigrafi, glitter mm, 77x60 cm

Oramad, spår av att ha varit ihoprullad

544902

2018-05-19