Enrico Baj collage

Enrico Baj collage
Enrico Baj collage

Klubbat för:

1 300 SEK

2 000 SEK

ENRICO BAJ (Italien, 1924-2003), figurkomposition, signerad Baj, numrerad 58/250, grafisk blandteknik, färgserigrafi, glitter mm, 77x60 cm

Oramad, spår av att ha varit ihoprullad

544904

2018-05-19