Klubbat för:
1 300 SEK
2 000 SEK
ENRICO BAJ (Italien, 1924-2003), figurkomposition, signerad Baj, numrerad 58/250, grafisk blandteknik, färgserigrafi, glitter mm, 77x60 cm
Oramad, spår av att ha varit ihoprullad
544904
2018-05-19