Peter Jakoby oljemålning

Peter Jakoby oljemålning
Peter Jakoby oljemålning
Peter Jakoby oljemålning
Peter Jakoby oljemålning

Klubbat för:

1 600 SEK

3 000 SEK

PETER JAKOBY (född 1941): "Civilationens landstigning", olja på pannå, signerad P Jakoby, ca 37x27 cm

544907

2018-05-23