Ting Walasse färglitografi

Ting Walasse färglitografi
Ting Walasse färglitografi

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

TING WALASSE (Kina, 1929-2010): Figurkomposition, signerad och numrerad 4/100, färglitografi, ca 55x75 cm

544927

2018-05-27