Knut Lundström oljemålning

Knut Lundström oljemålning
Knut Lundström oljemålning
Knut Lundström oljemålning
Knut Lundström oljemålning
Knut Lundström oljemålning
Knut Lundström oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KNUT LUNDSTRÖM (1892-1959): Stilleben, signerad, a tergo med påskrift "Vinterutställningen Charlottenborg", olja på pannå, ca 33x45

544931

2018-05-27