Ecke Hernaeus oljemålning

Ecke Hernaeus oljemålning
Ecke Hernaeus oljemålning
Ecke Hernaeus oljemålning
Ecke Hernaeus oljemålning

Klubbat för:

4 000 SEK

2 000 SEK

ECKE HERNAEUS (1917-1993): komposition, olja på duk, signerad Hernaeus, text a tergo, Chez André Lhôte Paris Hernaeus-55, ca 74x50 cm

Krackeleringar, något ojämn duk

544938

2018-05-23