Klubbat för:
4 000 SEK
2 000 SEK
ECKE HERNAEUS (1917-1993): komposition, olja på duk, signerad Hernaeus, text a tergo, Chez André Lhôte Paris Hernaeus-55, ca 74x50 cm
Krackeleringar, något ojämn duk
544938
2018-05-23