Soffbord

Soffbord
Soffbord
Soffbord
Soffbord
Soffbord
Soffbord
Soffbord
Soffbord
Soffbord
Soffbord

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SOFFBORD, glasskiva med förkromat stålunderrede, enligt uppgift inköpt på Nordiska galleriet under 1990-tal, höjd ca 50, 130x80 cm

En stödknopp något lös, skiva med smärre repor

544945

2018-05-18