Matbord jugend

Matbord jugend
Matbord jugend
Matbord jugend
Matbord jugend
Matbord jugend
Matbord jugend
Matbord jugend
Matbord jugend

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MATBORD, 1900-talets början, jugend, rödbemålat underrede, med utdragsskivor, höjd ca 79, 84x99, vardera utdragsskiva 42 cm

Slitage och skador, senare bemålning

544948

2018-05-18