Ehrenstrahls, hans skola Maria Eleonora d.ä
Klubbat för:
46 000 SEK
Utropspris
35 000 SEK
EHRENSTRAHLS SKOLA: Drottning Ulrica Eleonora d.ä., olja på duk, 127x110 cm
PROVENIENS: Lennartsnäs slott, Näs socken, Uppsala län
pierre.olbers@auktionsverket.se
Dubblerad
544958
2018-06-18