John Jon-And krita
2018-05-18
544970
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
JOHN JON-AND (1889-1941): (2), Modeller, "Snett bakifrån XI" samtLiggande VI", stämpelsignerade, bl a krita, 36x23 resp. 38x43 cm
Ytskador och revor