Matgrupp gustaviansk stil
2018-05-18
544977
| Klubbat belopp | 3 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
MATGRUPP, 7 dlr, gustaviansk stil, 1900-talets mitt, vitmålat med bronserad dekor, höjd ca 73, bordets diamter 110, 3 iläggskivor vardera 37, sitthöjd ca 44 cm
Slitage, fläckar