Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
EDWARD HALD, cigarrfat, 1900-talets mitt, underfång, s k slipgraal, signerat "Orrefors Graal nr 360 M (?) Edvard Hald"
Smärre slagmärken, repor undertill
545003
2018-05-19
Gör en kostnadsfri värdering här