Pottskåp

Pottskåp
Pottskåp
Pottskåp
Pottskåp
Pottskåp
Pottskåp
Pottskåp
Pottskåp

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

POTTSKÅP, 1800-tal, fanerad med mahogny, draghandtag i mässing, höjd ca 85, 35x35 cm

Sprickor, renoverad

545035

2018-05-19