Pottskåp
2018-05-19
545035
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
POTTSKÅP, 1800-tal, fanerad med mahogny, draghandtag i mässing, höjd ca 85, 35x35 cm
Sprickor, renoverad