Spegel gustaviansk stil
Valmis
2018-05-19
545048
| Korkein tarjous | 1 500 SEK |
| Arviointi | 1 800 SEK |
SPEGEL, 1900-talets andra hälft, gustaviansk stil, liggande oval form, bronserad björkram, rikt dekorerad med bl a urna och rosengirlander samt lagerblad i pastellage, fasettslipat glas, ca 89 x 91 cm
Bruksspår, någon lagning