Bengt Orup oljemålning
Vollendet
2018-05-23
545065
| Höchstes Gebot | 13 000 SEK |
| Schätzwert | 4 000 SEK |
BENGT ORUP (1919-1996): "Olika lika färgade", signerad Orup, olja på duk, 29x45 cm, atergo utställningsetikett "Riksförbundet för bildande konst, utställning 63"
Färgbortfall