Bengt Orup oljemålning

Bengt Orup oljemålning
Bengt Orup oljemålning
Bengt Orup oljemålning
Bengt Orup oljemålning
Bengt Orup oljemålning
Bengt Orup oljemålning

Klubbat för:

13 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

BENGT ORUP (1919-1996): "Olika lika färgade", signerad Orup, olja på duk, 29x45 cm, atergo utställningsetikett "Riksförbundet för bildande konst, utställning 63"

Färgbortfall

545065

2018-05-23