Eldskärm Heby Slott

Eldskärm Heby Slott
Eldskärm Heby Slott
Eldskärm Heby Slott
Eldskärm Heby Slott
Eldskärm Heby Slott
Eldskärm Heby Slott
Eldskärm Heby Slott
Eldskärm Heby Slott
Eldskärm Heby Slott
Eldskärm Heby Slott

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ELDSKÄRM, 1800-talets andra hälft, nygotisk, höjd ca bredd cm
PROVENIENS: Heby Slott

Skador, lösa delar, delar medföljer

545073

2018-05-19