Sekretär Heby Slott
Vollendet
2018-05-19
545074
| Höchstes Gebot | 3 000 SEK |
| Schätzwert | 4 000 SEK |
SEKRETÄR, gustaviansk stil, omkring 1900, efter Haupt, med intarsia, höjd 131, 96x52 cm, nyckel finns
PROVENIENS: Heby Slott
Slitage, list delar saknas