Heinrich Petersen oljemålning

Heinrich Petersen oljemålning
Heinrich Petersen oljemålning
Heinrich Petersen oljemålning
Heinrich Petersen oljemålning
Heinrich Petersen oljemålning
Heinrich Petersen oljemålning

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HEINRICH PETERSEN (1881-1955): Segelbåtar, signerad H Petersen - Flbg, olja på duk, ca 36x50 cm

545085

2018-05-19