Etsning Pissarro
Closed
2018-05-22
545091
| Sold for | 1 700 SEK |
| Estimate | 1 500 SEK |
OROVIDA PISSARRO (1893-1968): "Galloping Zebra" , signerad, etsning, ca 18,5x31 cm