Klubbat för:
2 000 SEK
3 000 SEK
ENGLESSON, glasbord, på underrede i mässing och krom, med tidningshylla, höjd 47,5, 150x90 cm
Tidningshyllan med 2 nagg, skiva med repor
545093
2018-05-19