Glasbord Englesson

Glasbord Englesson
Glasbord Englesson
Glasbord Englesson
Glasbord Englesson
Glasbord Englesson
Glasbord Englesson
Glasbord Englesson
Glasbord Englesson

Klubbat för:

2 000 SEK

3 000 SEK

ENGLESSON, glasbord, på underrede i mässing och krom, med tidningshylla, höjd 47,5, 150x90 cm

Tidningshyllan med 2 nagg, skiva med repor

545093

2018-05-19