Monica Bratt Reijmyre
Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
MONICA BRATT, glasservis, 30 dlr., röd glasmassa, Reijmyre, 1900-talets mitt, bestående av 9 champagneglas, 6 mattallrikar, 11 assietter samt 4 skålar, diameter ca 17-27 cm
Enstaka nagg förekommer
545097
2018-05-19