NK Hallmöbel

NK Hallmöbel
NK Hallmöbel
NK Hallmöbel
NK Hallmöbel
NK Hallmöbel
NK Hallmöbel

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HALLMÖBEL, 1960-/70-tal, bestående av byrå samt spegel, Nordiska Kompaniet Inredning, bägge vitlackerade med beslag i mässing, byråns höjd ca 45 cm, ca 38x100 cm, spegelns mått ca 131x90 cm

Fläckar och märken, brusksslitage, stötmärken och enstaka skador

545101

2018-05-19