Alan Davie olja på pannå

Alan Davie olja på pannå
Alan Davie olja på pannå
Alan Davie olja på pannå
Alan Davie olja på pannå
Alan Davie olja på pannå
Alan Davie olja på pannå

Klubbat för:

20 000 SEK

Utropspris

25 000 SEK

ALAN DAVIE (Skottland 1920-2014): Wheel No.1, på baksidan signerad och daterad Alan Davie nov -68, olja på pannå, 26x30cm

UTSTÄLLD
Gimpel Fils Gallery, London, april-maj 1969, katalognr 9

ebba.de.faire@auktionsverket.se

545106

2018-06-18