Pigtittare senempire

Pigtittare senempire
Pigtittare senempire
Pigtittare senempire
Pigtittare senempire
Pigtittare senempire
Pigtittare senempire
Pigtittare senempire
Pigtittare senempire
Pigtittare senempire
Pigtittare senempire

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PIGTITTARE, fanerad i pyramidmahogny, 1800-talets första hälft, senempire, flankerad av kolonner med bladformade kapitäl krönt av fleuron, svarvat avslut, höjd ca 67 cm

Glaset med fläckar, en fot slagen

545145

2018-05-19