Vägglystrar rokokostil

Vägglystrar rokokostil
Vägglystrar rokokostil
Vägglystrar rokokostil
Vägglystrar rokokostil

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 200 SEK

VÄGGLYSTRAR, 1 par, 1900-talets första hälft, rokokostil, med prismor, stomme i mässing, för två ljus vardera, höjd ca 35 cm

Slitage, lösa prismor medföljer

545153

2018-05-19