Salvador Dali färglitografi

Salvador Dali färglitografi
Salvador Dali färglitografi
Salvador Dali färglitografi
Salvador Dali färglitografi

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SALVADOR DALI (1904-1989): ´´As pure as her heart´´ ur serien Marquis de Sade, färglitografi, signerad samt märkt E.A., bildyta 51x40 cm

Ej examinerad ur ramen

545163

2018-05-19