Fritz Staehr-Olsen gouache

Fritz Staehr-Olsen gouache
Fritz Staehr-Olsen gouache
Fritz Staehr-Olsen gouache
Fritz Staehr-Olsen gouache

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FRITZ STAEHR-OLSEN (Danmark, 1858-1922): Kustmotiv, signerad och daterad Fritz Staehr-Olsen 1902, gouache, ca 55x96 cm

545166

2018-05-19