Brickbord

Brickbord
Brickbord
Brickbord
Brickbord
Brickbord
Brickbord
Brickbord
Brickbord
Brickbord
Brickbord
Brickbord
Brickbord
Brickbord
Brickbord
Brickbord
Brickbord

Klubbat för:

7 400 SEK

Utropspris

8 000 SEK

BRICKBORD, 1800-talets första hälft, mahognyfaner, snedställda hörn, Bricka i svart målad plåt, kopplade ben, höjd 73 cm, 66x46 cm.

bruksslitage, mindre skador

545169

2018-05-27