Klubbat för:
7 400 SEK
Utropspris
8 000 SEK
BRICKBORD, 1800-talets första hälft, mahognyfaner, snedställda hörn, Bricka i svart målad plåt, kopplade ben, höjd 73 cm, 66x46 cm.
bruksslitage, mindre skador
545169
2018-05-27
Gör en kostnadsfri värdering här