Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
HUGGARE, omkring 1800, mässingfäste, klinga med blodränna vid ryggen, ORDENSSVÄRD, stämplad klinga A. Werth Solingen, längd ca 84 resp. 94 cm
Slitage. Huggarens fäste med skador
545173
2018-05-22
Gör en kostnadsfri värdering här