Patrick William Adam oljemålning

Klubbat för:

6 400 SEK

Utropspris

8 000 SEK

PATRICK WILLIAM ADAM (1854-1929): Motiv från Paris, signerad och daterad PW Adam 1895, olja på pannå, ca 22x28 cm

545174

2018-05-23