Iva Zagoruiko oljemålning

Iva Zagoruiko oljemålning
Iva Zagoruiko oljemålning
Iva Zagoruiko oljemålning
Iva Zagoruiko oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

1 500 SEK

IVAN ZAGORUIKO (1896-1964): Motiv från Rom, signerad I Zagoruiko Roma, olja på papp, ca 27x29 cm

545176

2018-05-23