Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
URNA, 1800-tal, grand tour souvenir, dekor med amor och psyke i relieff, patinerad brons, postament av sten, höjd 21 cm
stensockel med mindre nagg
545177
2018-06-03
Gör en kostnadsfri värdering här