Jardinjär

Jardinjär
Jardinjär
Jardinjär
Jardinjär
Jardinjär
Jardinjär
Jardinjär
Jardinjär
Jardinjär
Jardinjär

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

JARDINJÄR, omkring år 1800, mässing, dekor i relief, höjd 16 cm, 28x52 cm

slitage, skador

545179

2018-05-27