Carl Wilhelmsson akvarell

Carl Wilhelmsson akvarell
Carl Wilhelmsson akvarell
Carl Wilhelmsson akvarell
Carl Wilhelmsson akvarell
Carl Wilhelmsson akvarell
Carl Wilhelmsson akvarell

Klubbat för:

12 000 SEK

Utropspris

15 000 SEK

CARL WILHELMSON (1866-1928): Väderkvarnen, signerad och daterad C Wilhelmsson 94, akvarell, 32x23 cm

545200

2018-05-19