Knut Lundström

Knut Lundström
Knut Lundström
Knut Lundström
Knut Lundström

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

6 000 SEK

KNUT LUNDSTRÖM (1892-1945): Liggande modell, olja på pannå, 54 x 73 cm, signerad och daterad Bali -35.
Proveniens: Galerie Morgan, Stockholm.

545201

2018-05-19