Carl Magnus Lindqvist

Carl Magnus Lindqvist
Carl Magnus Lindqvist
Carl Magnus Lindqvist
Carl Magnus Lindqvist
Carl Magnus Lindqvist
Carl Magnus Lindqvist

Klubbat för:

600 SEK

Arviointi

2 000 SEK

Kuvaus

CARL MAGNUS LINDQVIST (1884-1977): Fjällandskap med vattendrag och häst, signerad och daterad C.M Lindqvist 1918, olja på duk, ca 50x64 cm

Kuntoraportti

545207

Päivämäärä:

2018-05-19