Carl Magnus Lindqvist
Klubbat för:
600 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
CARL MAGNUS LINDQVIST (1884-1977): Fjällandskap med vattendrag och häst, signerad och daterad C.M Lindqvist 1918, olja på duk, ca 50x64 cm
Kuntoraportti
545207
Päivämäärä:
2018-05-19