Charles & Ray Eames Surfboard Table
Klubbat för:
6 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
CHARLES & RAY EAMES, "Surfboard Table", soffbord, Herman Miller, USA, formgivet 1951, benställning av metall, skiva i laminat med svart yta, märkt med Herman Miller, höjd 26, 179x60 cm
Med några nagg till kanten, underreden har flyttats, bruksslitage
545211
2018-05-25