Ivan Bergdahl

Ivan Bergdahl
Ivan Bergdahl
Ivan Bergdahl
Ivan Bergdahl

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

IVAN BERGDAHL (född 1929): ´´Dalsberget Nordingrå´´, signerad ivan bergdahl, daterad 1972, olja på pannå, ca 19x59 cm

545213

2018-05-19