Kurki och bajonetter

Kurki och bajonetter
Kurki och bajonetter
Kurki och bajonetter
Kurki och bajonetter
Kurki och bajonetter
Kurki och bajonetter
Kurki och bajonetter
Kurki och bajonetter
Kurki och bajonetter
Kurki och bajonetter

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

KUKRI, BAJONETTER, 25 st, bla G3 / H&K33, italienska Beretta BM59 / USM8A1, schweizisk m/1957, svensk m/1914m, AKM Type II, tjeckoslovakiska knivbajonetter för gevär m/58 (14 st) samt tysk sannolikt KS98

Slitage, enstaka skador, baljor saknas till två m/58

545228

2018-05-22