Salvador Dali färglitografi

Salvador Dali färglitografi
Salvador Dali färglitografi
Salvador Dali färglitografi
Salvador Dali färglitografi

Klubbat för:

8 200 SEK

Utropspris

10 000 SEK

SALVADOR DALI (Spanien, 1904-1989): Flordali I, 1981, signerad i trycket, numrerad 3833/4880, Arches, färglitografi efter originalcollage, ca 65x97 cm

Examinerad ur ram, smärre fläck

545242

2018-05-23