Sven X:et Erixon

Sven X:et Erixon
Sven X:et Erixon
Sven X:et Erixon
Sven X:et Erixon

Klubbat för:

3 000 SEK

1 500 SEK

SVEN X:ET ERIXON (1899-1970): Katarinahissen, signerad Sven Erixon, färglitografi, ca 49x25 cm

545250

2018-05-19