Gunnar Norrman torrnål

Gunnar Norrman torrnål
Gunnar Norrman torrnål
Gunnar Norrman torrnål
Gunnar Norrman torrnål
Gunnar Norrman torrnål
Gunnar Norrman torrnål

Klubbat för:

1 900 SEK

3 000 SEK

GUNNAR NORRMAN (1912-2005) (7): signerade och daterade G. Norrman, numrerade, torrnål, ca 7x9 - 25x18 cm.

545253

2018-05-19