Lotte Laserstein olja

Lotte Laserstein olja
Lotte Laserstein olja
Lotte Laserstein olja
Lotte Laserstein olja

Klubbat för:

6 800 SEK

Utropspris

10 000 SEK

LOTTE LASERSTEIN (1898-1993): Blomsterstilleben, signerad Lotte Laserstein, olja på pannå, ca 33x41 cm

545274

2018-05-19