Terrin med fat Musselmalet Royal Copenhagen
Klubbat för:
3 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
TERRIN MED FAT, "Musselmalet", Royal Copenhagen, porslin, 1900-talets första hälft, handmålad dekor i underglasyrblått, terrinens höjd 20 och längd 33 cm, fatets längd 50 cm
Terrin och fat med nagg
545285
2018-05-19