Fåtöljer Lindlöfs möbler

Fåtöljer Lindlöfs möbler
Fåtöljer Lindlöfs möbler
Fåtöljer Lindlöfs möbler
Fåtöljer Lindlöfs möbler
Fåtöljer Lindlöfs möbler
Fåtöljer Lindlöfs möbler

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LINDLÖFS MÖBLER, fåtöljer, 1 par, 1960/70-tal, Lammhult, kromad stomme, tygklädsel

Smärre slitage, märken, något slitna karmar

545288

2018-05-24