Klubbat för:
17 000 SEK
Utropspris
13 000 SEK
CARIN NILSON (1884-1973): "Kvinna och mus", skulptur, brons, signerad och daterad Carin Nilson 1933, gjutare Otto Meyer, höjd ca 27 cm
545289
2018-05-22
Gör en kostnadsfri värdering här