Carin Nilson bronsskulptur

Carin Nilson bronsskulptur
Carin Nilson bronsskulptur
Carin Nilson bronsskulptur
Carin Nilson bronsskulptur
Carin Nilson bronsskulptur
Carin Nilson bronsskulptur
Carin Nilson bronsskulptur
Carin Nilson bronsskulptur
Carin Nilson bronsskulptur
Carin Nilson bronsskulptur
Carin Nilson bronsskulptur
Carin Nilson bronsskulptur

Klubbat för:

17 000 SEK

Utropspris

13 000 SEK

CARIN NILSON (1884-1973): "Kvinna och mus", skulptur, brons, signerad och daterad Carin Nilson 1933, gjutare Otto Meyer, höjd ca 27 cm

545289

2018-05-22